Cardano Balina İşlem Hacmi Artıyor

Cardano
Cardano

Son rapor, balinaların neden olduğu ADA işlem hacminin son zamanlardan itibaren büyük ölçüde arttığını gösteriyor. 12 Mayıs’ta Santiment analiz ekibi, Cardano zincirindeki balina işlemlerinde bir artış fark ederken, fiyat 0,40 dolar seviyesine düştü. Tweet, işlem hacmindeki bu artışın gerçekleştiği zamanları bile belirtti. Santiment, bunun gibi balina işlemlerinin ani yükselişlerini genellikle ADA fiyat tersine çevirmesinin takip ettiğini vurguladı. Şimdiye kadar ADA, 0,4 dolardan 0,6 dolar bölgesine toparlandıktan sonra 0,5301 dolardan işlem görüyor. Şu anda ADA, 2 Eylül’de ulaşılan 3.10 dolarlık tarihi zirvesinin yüzde 82.72 altında. Bu yıl, 18 Ocak’ta kripto para 1,6 dolara kadar yükselmeyi başardı.

30,8 milyon ADA tutan BSC balinaları

BNB Zincirindeki en büyük balinalardan bazıları portföylerinde yaklaşık 30,8 milyon ADA kripto para (BCS’de) tutuyor. “Balinaların” adresleri ortalama olarak 886.582 dolar değerinde çeşitli kripto para birimleri içerir. Bu, bu BSC yatırımcılarının son zamanlarda aktif olarak ADA biriktirdiğini gösteriyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz