Binance Yine Bir Şirkete Yatırım Yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance Blockchain veri parasallaştırma girişimi Numbers’a açıklanmayan bir miktarda yatırım yaptı. Binance’in yaptığı açıklamaya göre Numbers şirketinin amacı açık, şeffaf ve takip edilebilir veri paylaşımı ve doğrulama sistemi oluşturmak. Binance’in strateji sorumlusu Gin Chao, konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

Numbers uygulaması, Binance Chain’e donanım tabanlı anahtar yönetim sistemi Zion yoluyla entegre edildi. Zion, geliştirici topluluğuna Binance Chain’i, donanım cüzdanı korumasını ve dijital imzayı kullanmak için kolay erişim sağlıyor.

binance

Ayrıca, yapılan duyuruya göre Binance ve Numbers iş birliğinde yalnızca parasal bir yatırım söz konusu değil. Aynı zamanda Binance’in yatırımı Numbers şirketinin gelişimini artırma imkanı sunacak.

Binance, son zamanlarda birçok yatırımda bulundu. Aralık ayında da bildirdiğimiz habere göre kripto türev borsası FTX’e stratejik bir yatırım yaptı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz