Toroso Investments Kurucu Ortağının Bitcoin ETF Düşünceleri

Birçok analist, Bitcoin ETF’lerinin piyasaya sürülmesinin piyasaya yatırımcı çekeceğine inanıyor olsa da, herkes bu fikri desteklemiyor. 2019’un Bitcoin ETF’lerinin nihayet gün ışığına çıkacağı yıl olacağı düşünülüyordu ancak 2020 yılına gelindiğinde hala böyle bir durum söz konusu değil.

Toroso Investments Kurucu Ortağı Michael Venuto kripto borsa yatırım fonu (ETF) ile ilgili görüşlerini açıkladı. Venuto eğer ETF’ler olsaydı kripto para alabileceğini söyledi ancak bunun kripto paralar için iyi olmadığını da ekledi. Off The Chain podcast’in son bölümünde Venuto konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

binance

“Kripto paraların esas amaçlarından biri de aracı kişilerden kurtulmak. Bu, merkezi olmayan bir ağ istememizin nedenidir. Bununla birlikte, bazı yatırımcı gruplar ETF’den yararlanmak istiyorlar ve SEC de bunun iyi olduğunu söylüyor. “

Spekülasyonlar ve teoriler bir yana muhtemelen Bitcoin’i doğrudan satın almayacak kişiler için ETF’ler büyük önem arz ediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz