CFTC Colorado’da İki Yatırım Şirketini Dolandırıcılıkla Suçladı

Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) Colorado’da yatırım şirketine dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle dava açtı. Denver yerel Breonna Clark, Colorado merkezli Venture Capital Investments Ltd. ile birlikte yatırımcıları dolandırdıkları için CFTC tarafından suçlandı. Ayrıca  CFTC bu iki şirketin devlet kurumuna kayıt yaptırmamakla suçlandığını da belirtti.

CFTC’nin yaptığı suçlamalara göre Clark ve Venture Capital Investments, ABD’li yatırımcıları finansal kazanç sağlamaya teşvik ederek forex ve kripto para birimi kullandırdı. CFTC’nin iddiaları, yanlış beyan edilen deneyim ve finansal kimlikler yoluyla, neredeyse yetmiş iki kişiyi programa dahil ederek toplam 534.829 dolar toplandığını belirtti.Clark ve Venture Capital Investments’ın yatırımcıların paralarını ticaret faaliyetlerine yatırmak yerine kişisel kazanç için harcadığı öğrenildi.

binance

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz