Weiss Ratings’den Cardano’ya Övgü

Weiss Ratings, Cardano’nun kripto para için yeni bir perspektif üzerinde çalıştığını söyleyerek platforma övgüde bulundu. Cardano şu anda CoinMarketCap’e göre 11. sırada ve finansal analizler ile ilgilenen Weiss Ratings ajansı tarafından övgüyle bahsediliyor. Geçtiğimiz yıllarda Weiss Ratings, Cardano’yu, diğer bazı Blockchain’lerden, özellikle EOS’dan daha üstün olduğunu düşünerek seçmişti. Ayrıca 2019’da ajans birkaç kez, merkeziyetçilik eksikliği nedeniyle EOS’un teknoloji puanını düşürdü ve Cardano’ya güzel bir gelecek öngördü. Şimdilerde ise Weiss Ratings tekrar Cardano ile ilgileniyor. Ajans ayrıca Cardano’nun DeFi alanına katkıda bulunmasını bekliyor.

binance

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson DAI modeline dayanan ve ADA tarafından desteklenen bir stablecoin başlama olasılığı hakkında konuştu. Bunun üzerine Weiss Ratings DAI’nin yapısının USDC ve Tether’in USDT’sine kıyasla daha faydalı olduğunu söyledi.

 

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz