UPS ABD’den Japonya’ya Sığır Eti Gönderimini Doğrulamak İçin Blockchain Kullanıyor

Amerikan lojistik devi UPS, Amerika Birleşik Devletleri’nden Japonya’ya blockchain tarafından doğrulanmış bir sığır eti gönderisini başarıyla teslim etti. Şirket yetkilileri, Agritech firması HerdX ile işbirliği yaparak ambalaj teknolojisinin Kansas’tan Japonya’ya olan sığır yolculuğunu izlemek için bir blockchain ağına dahil olduğunu söyledi. Ayrıca UPS, HerdX’in blockchain teknolojisi ile entegre olan görünürlük aracını sağladı ve yolculuk boyunca ayrıntıları kaydederek canlı güncellemeleri kaydetti.

ABD Büyükelçiliği ve Japon yetkililer blockchain kayıtlı sığır eti kontrol etti

binance

UPS, pilotun Japonya’daki Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği tarafından desteklendiğini ve Tokyo’da özel bir akşam yemeği etkinliğinde duyurulduğunu belirtti.

Biftek, 4 Kasım’da Kansas’tan ayrıldı ve ardından ABD Büyükelçiliği ve Japon yetkililer de dahil olmak üzere konukların yiyeceklerin yolculuğuyla ilgili verilere erişmek için QR kodlarını tarayabildikleri bir et lokantasına ulaştı.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEToro’nun Platformu EToroX Dash ve Yedi Stablecoins Listeledi
Sonraki İçerik13 Kasım Bitcoin Teknik Analizi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz