Marco Polo Network En Büyük Finansal Denemesini Tamamladı

Büyük kurumlara Blockchain hizmeti sunan R3 ortaklığında gerçekleştirilen ticari finans ağı Marco Polo Network çeşitli sektörlerden 340’dan fazla katılımcıyla birlikte en büyük finansal denemesini tamamladı. 2017 yılında R3 ve TradeIX anlaşması ile ortaya çıkan Marco Polo Network, birçok önemli kurumun katıldığı başarılı bir deneme gerçekleştirdi. Denemenin amacının çeşitli sektörlerdeki ticari finansman ve işletme sermayesi çözümlerini iyileştirmek olduğu biliniyor.

Birçok önemli kurumun katıldığı ve yedi haftalık bir süreyi kapsayan deneme başarılı geçti. Denemenin bir parçası olan ankete katılanların hepsi Blockchain tabanlı ticaret finansmanı ve işletme sermayesi araçlarının, bankalar ile şirketler için süreci kolaylaştırma ve maliyeti düşürme gibi bir etkisi olacağının altını çizdi. Ayrıca ankete katılanların çoğu da bu durumun beş sene içinde gerçekleşeceğine inandığını belirtti.

binance

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz