Ünlü Trader’a Göre Bitcoin’i Dipten Toplama Vakti Yaklaşıyor

Sürekli düşüş tahminleri ile meşhur kripto para trader’ı Tone Vays bugün attığı tweet’de Bitcoin’in 7000 doları aşağıya kıracağını, arkasından gelecek seviyenin ise dip olacağını söyledi. Tone Vays Ekim ayında yaptığı tahminde de Bitcoin’in 7000 dolara geleceğini söyleyerek yine başarılı bir tahminde bulunmuştu.

Vays’ın tweet’inin ardından BTC gün içinde 7000 doları aşağıya kırdı. Vays’a göre düşüş devam ederek bu yılın almak için en iyi seviyelerine doğru ilerleyecek. Vays, yaptığı teknik analizde Bitcoin’in 4975$‘a kadar düşme ihtimali olduğunu tahmin ediyor.

binance

Tweet, takipçilerin yoğun tartışmasına maruz kaldı. Bir kısım takipçisi ona katılarak bekledikleri seviyenin 5000 dolar olduğunu söylerken bir kısım takipçi işe Vays’i sürekli negatif olmakla eleştirdi. Vays’in Bitcoin 3500 dolarken 1000 dolarlara düşeceği tahminini hatırlatan yatırımcılar sürekli düşüş öngören trader’e sitem etti.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz