Jim Cramer Kripto Paraların Daha Fazla Düşeceğine İnanıyor

Jim Cramer
Jim Cramer

CNBC’den Jim Cramer’e göre kripto para endüstrisi çöküyor gibi görünüyor. Uzun zamandır CNBC sunucusu Jim Cramer, varlık sınıfının “gerçek bir değeri” olmadığını iddia ederek bugün erken saatlerde kripto para birimlerine saldırdı. Cramer, toplam piyasa değeri 1 trilyon doların altına düştükten sonra kriptonun düşmek için çok daha fazla alanı olduğunu öne sürdü. “Kripto gerçekten patlıyor gibi görünüyor. 3 trilyon dolardan 1 trilyon dolara çıktı. Neden 1 trilyon dolarda dursun?” CNBC’deki son görünümü sırasında söyledi.

binance

Geçen hafta, “Mad Money” sunucusu, kriptonun enflasyona karşı bir korunma olarak başarısız olduğunu belirtti. CoinGecko verilerine göre Bitcoin, rekor seviyesinden %71,67 oranında düştü. Ethereum daha da kötü performans gösterdi ve Kasım ayından bu yana neredeyse %80 düştü. Geçen ay Cramer, en büyük kripto para biriminin fiyatının 12.000 dolara kadar düşeceğini tahmin etmişti. Ayrıca kriptonun geçen ay güvenli bir yatırım olarak değerlendirilmemesi gerektiğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikNexo, Vauld’u Satın Aldı
Sonraki İçerikEthereum Başka Bir Satışın Eşiğinde Olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz