Ethereum Başka Bir Satışın Eşiğinde Olabilir

Ethereum
Ethereum

ABD’de 4 Temmuz Bağımsızlık Günü’nün ardından, traderlar piyasadaki ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatını yerel zirvelere iterek 1.120 dolara ulaştı. Ne yazık ki Ethereum tutarları için zincir üstü veriler, varlıkların hala baskı altında olduğunu gösterdi.Ethereum’un borsalardaki arzına göre, traderlar aktif olarak fonlarını ticaret platformlarına geri iterken borsalara girişler yoğunlaştı. Döviz girişleri arttığında, varlıklar daha sonra satış baskısı ile karşı karşıya kalır. Fonların borsalara hareketi büyük olasılıkla piyasa katılımcılarının Haziran ayında gördüğümüz büyük çöküşün ardından fonlarını gerçekleştirmenin yollarını aramasıyla bağlantılı. Ethereum’un fiyatı 800 dolar aralığına düştüğünde, piyasadaki satış baskısı önemli ölçüde azaldı.

Ethereum 1.158 dolardan işlem görüyor ve henüz yeterli satın alma desteği almadığı ve şu anda 21 günlük hareketli ortalamanın altında hareket ettiği için piyasadaki ayıların baskısı altında kalıyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikJim Cramer Kripto Paraların Daha Fazla Düşeceğine İnanıyor
Sonraki İçerikCore Scientific, Haziran’da 167 Milyon Dolar Değerinde BTC Sattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz