Nexo, Vauld’u Satın Aldı

Nexo
Nexo

Nexo bugün, Singapur merkezli kripto kredi kuruluşu Vauld ile gösterge niteliğinde bir ön sözleşme imzaladığını duyurdu. Anlaşmaya göre, Nexo’nun, şirketin amaçlanan satın almayla ilgili bir durum tespiti süreci yürütmesini sağlayacak 60 günlük bir araştırma süresi bulunuyor. Tatmin edici bir sonuç bekleyen Nexo, şirketin %100’üne kadarını satın almayı ve Asya’daki varlığını derinleştirmek için gelecekteki operasyonlarını yeniden düzenlemeyi planlıyor.

2018 yılında kurulan Vauld, müşterilerin tek bir birleşik platformdan kripto para birimleri satın almalarına, ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve takas etmelerine olanak tanır. Şirket bugüne kadar Valar Ventures, Coinbase Ventures ve Pantera Capital gibi yatırımcılardan 27 milyon dolar fon topladı. Pazartesi günü, firma faaliyetlerini durdurduğunu ve müşteri fonlarının geri çekilmesini dondurduğunu duyurdu. Şirkete göre karar, Mayıs ayında Terra ekosisteminin çökmesi, Celsius Network’ün karşılaştığı mali sıkıntılar ve Three Arrows Capital’in (3AC) kredilerini temerrüde düşürmesi de dahil olmak üzere sektördeki bir dizi son olay nedeniyle alındı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikATOM Temmuz’da Yüzde 30 Arttı
Sonraki İçerikJim Cramer Kripto Paraların Daha Fazla Düşeceğine İnanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz