Bitfinex’in LEO’su Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde

Bitfinex borsasının token’ı olan Unus Sed LEO (LEO) tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. Bu yılın başında çok ciddi bir yatırım ile piyasaya sürelen LEO 0.88 cent seviyesinden işlem görerek yatırımcısını üzecek bir seviyeye geriledi.
Token’ın kullanım amacı; Binance’ın BNB’si gibi borsa kullanıcılarına daha uygun komisyon ücreti sunulması ve benzeri çeşitli avantajlar sağlamaktı

Bu yıl başında IEO tarzı bir yapı ile Bitfinex tarafından LEO için 1 milyar dolar ederinde yatırım toplanmıştı.  LEO’nun New York savcılığının Tether-Bitfinex‘e karşı dava açtığı dönemde piyasaya acele ile sürülmesi dikkat çekmişti.

binance

Bitfinex borsası, LEO için düzenli olarak sürdürdüğü bir token geri satın alıp yakma programı uygulamasına rağmen en yüksek seviyesi olan 2$’dan bugüne %55’e yakın değer kaybetmesini engelleyemedi.  LEO’nun “All Time Low” seviyesine gerilemesi borsanın ciddi kullanıcı kaybetmiş olduğuna yoruluyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz