Bitcoin Vadeli İşlemleri EFT’si 2022’ye Ertelenebilir

Bitcoin ETF
Bitcoin ETF

Araştırma firması CFRA, Bitcoin vadeli işlemleri ETF’nin muhtemelen 2022’ye kadar erteleneceğini söyledi. Araştırma firması CFRA’da ETF ve yatırım fonu araştırmasının kıdemli direktörü Todd Rosenbluth’a göre, kripto varlık yatırımcıları Bitcoin vadeli işlem borsasında işlem gören bir ürün için daha uzun süre bekleyebilir.

12 Ekim’de CNBC’nin “ETF Edge” programında konuşan Rosenbluth, bir Bitcoin vadeli işlem ürününün onay alan ilk kripto ETF olma ihtimalinin yüksek olmasına rağmen, düzenleyici SEC’in daha fazla gecikmeye neden olabileceği konusunda uyardı. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun onayını bekleyen 20’den fazla kripto varlığa dayalı borsada işlem gören ürün var ve düzenleyici henüz herhangi birini onaylamadı. Araştırmacı, düzenleyicilerin, “ilk hamle avantajından” kaçınmak için aynı anda onaylanabilmeleri için tüm bu ürünlerin hedeflerine ulaşmasını bekleyebileceğini öne sürdü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikReese Witherspoon NFT Satın Aldı
Sonraki İçerikWix’in E-Ticaret Platformu Kripto Para Kabul Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz