Reese Witherspoon NFT Satın Aldı

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon

Aktris Reese Witherspoon ilk NFT’lerini satın aldığını tweetledi. Witherspoon, Ethereum (ETH) satın alarak ilk NFT’leri ile kripto dünyasına adım attı. Pazartesi günü Witherspoon, “İlk NFT’lerimi yeni aldım! çok şey öğreniyorum” diye bir açıklama yaptı. Ancak hangi NFT’leri satın aldığını açıklamadı. Bir alıntı tweetinde Snoop, Witherspoon’un OpenLaw’daki operasyonlar başkanı ve NFT toplayan DAO, Flamingo DAO’nun bir üyesi olan Priyanka Desai ile bağlantı kurmasını önerdi.

Bir NFT, bir blok zincirinde kimliği doğrulanmış, kıt bir dijital öğenin sahipliğini kanıtlayan etkin bir makbuzdur. Dijital sanat eserleri, profil resimleri ve video dosyaları dahil olmak üzere neredeyse her türlü dijital öğeyi temsil edebilir. Ethereum şu anda NFT’ler için önde gelen blok zinciri platformudur ve yalnızca 2021’in 3. çeyreğinde 10,67 milyar dolarlık ticaret hacmi de dahil olmak üzere son aylarda pazar arttı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRusya Kripto Ticaretini Yasaklamayacak
Sonraki İçerikBitcoin Vadeli İşlemleri EFT’si 2022’ye Ertelenebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz