Bir Kripto Borsası Daha Türkiye Pazarına Girmeye Hazırlanıyor

2019 yılında Türkiye küresel borsaların ilgisini çekmeye başladı. Binance ve Huobi gibi büyük kripto borsaları 2019 senesinde Türkiye’de ofis açarak Türkiye pazarına açılmayı hedeflediler. Şimdi de bu borsalara bir yenisi daha ekleniyor. Singapur merkezli kripto para borsası Bybit, 2020 yılında Türkiye pazarında genişlemeyi düşünüyor.

Bybit CEO’su Ben Zhou yaptığı bir röportaj sırasında 2020 planlarından bahsetti. 2019 yılının borsası için iyi geçtiğini belirtse de 2020 yılı için çok daha büyük planları olduğundan söz etti.

binance

Kısa süre önce Korece’yi de dil desteklerine katan Bybit borsasının, İngilizce, Çince, geleneksel Çince ve Japonca gibi seçenekleri zaten mevcut durumda. Bu durum Bybit borsasının küresel bir genişlemeyi amaçladığı yönünde yorumlanıyor.

Bybit CEO’su Ben Zhou konu ile ilgili yaptığı açıklamada “2020’de Tayland, Vietnam, İspanya ve Türkiye pazarlarına katılmayı planlıyoruz.” dedi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz