40 Milyon Dolarlık XRP Borsadan Çekildi

XRP
XRP

Varlıklar piyasada neredeyse hiç hareket göstermediğinden büyük miktarlarda XRP aktif olarak borsalara ve borsalardan transfer ediliyor. Ripple’ın mahkemede kazandığı zaferlerle, daha fazla trader ve yatırımcı, çeşitli merkezi borsalardan yapılan bir dizi büyük işlemde ifade edilen XRP’ye daha fazla güven duyuyor. Birkaç saat önce ağda, anonim bir trader 40 milyon dolar değerinde XRP’yi borsadan çekti. Adresin Binance’den sürekli olarak çeşitli işlemler alması, bazı kullanıcıların bir şekilde merkezi borsaya bağlı olduğunu ve dahili transferler için kullanıldığını varsaymasına neden oldu.

Bazı yatırımcılar fonlarını geri çekerken, diğerleri bir kişinin borsaya 50 milyon token taşımasıyla XRP’lerini sıcak cüzdanında tutmaya karar verdi. İşlemi yapmak için kullanılan cüzdan, bakiyesinde yalnızca beş milyon kaldı. Önceki cüzdana benzer şekilde, yalnızca Binance borsası ile etkileşime giriyor, bu da cüzdanın borsanın dahili işlemleri için kullanıldığını gösterebilir. XRP büyük transferlere hiçbir şekilde tepki vermedi ve günlük volatilite aynı seviyede kaldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz