YFI’nın 18 Bin Dolara Yükselmesinin 3 Nedeni

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) devi Yearn.finance (YFI) son oniki saatte% 30 artışla 14.017 dolardan 18.169 dolara kadar yükseldi ve böylelikle yeni bir fiyat rekoru kırmış oldu. Bu büyük yükselişin üç nedeni bulunmakta.

  • Yeni bir ortaklık ihtimali,
  • Aave’de listelenme,
  • Güçlü teknik özellikler.

Yearn.finance geliştiricisi Andre Cronje, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile iş birliği yaptığını söyledi. FTX ve Yearn.finance geliştiricisi Cronje arasındaki potansiyel bir iş birliği, YFI fiyatını da etkiledi. Bununla birlikte 28 Ağustos tarihinde, para piyasası protokolü Aave (LEND) YFI’yi listeledi. Aave, toplam değeri 1.52 milyar dolardan fazla kilitli olan küresel pazardaki en büyük DeFi protokolüdür. Yearn.finance ayrıca 1 milyar dolar değerinde kilitli olan diğer büyük DeFi protokollerine kıyasla daha düşük değerlidir. Örnek olarak, Synthetix’in değeri 600 milyon doların üzerinde, ancak Yearn.finance’den daha az kilitli değere sahip.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz