Jack Dorsey Bir Sonraki Bitcoin Fiyat Artışının Nedenini Açıkladı

Jack Dorsey
Jack Dorsey

Geçen yıl 29 Kasım’a kadar Twitter’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan milyarder ve önde gelen Bitcoin evangelisti Jack Dorsey, son düşüşün ardından gelecekte Bitcoin fiyatının neden tekrar yükseleceğine inandığını paylaşmak için Twitter’a gitti. Jack, birkaç kurgusal olmayan kitabın yazarı Tom Philpott’tan bir tweet’e yanıt verdi. Philpott, Dorsey’i şu anda “Bitcoin yanıyor” diye yorum yapmak yerine, Jack’in rapçi Kendrick Lamar, yeni albümü ve onu desteklemek için yaklaşan turu hakkında tweet attığını söyledi.

Dorsey, şu anda çökmekte olan Bitcoin fiyatına bakmadığını söyledi. BTC’nin uzun vadede her zaman tekrar yükseleceğinden emin. Güveninin nedeni, “daha ​​fazla insan onu kullanabildiği” için BTC’nin artan şekilde benimsenmesidir.

binance

Bitcoin fiyatı ciddi şekilde düşüyor
Bitcoin ve tüm kripto para piyasası bu ay büyük bir düşüş yaşadı. İlk olarak, 4 Mayıs’ta Fed Rezervi, faizi yarım baz puan artırarak 22 yılın en büyük faiz artışını açıkladı. Bu, Bitcoin’in 39.000 dolar seviyesinden 31.000 dolar altına düşmesine neden oldu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz