Ethereum Google Aramalarında Büyük Düşüş Yaşandı

Ethereum, son birkaç aydır Google arama sayısında büyük bir azalma yaşıyor.

Piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), son zamanlarda ilginç bir dönemden geçiyor. Trustnodes raporuna göre, proje yıllardır en düşük Google arama sayısını gördü. Ethereum aramalarının 2016 yılında değeri sadece 20 dolar iken bile çok daha popüler olması dikkat çekiyor.

binance

Yayınlanan bu sayılar yalnızca ABD merkezli ancak dünya çapında da durum pek parlak değil.

Dünyadaki ikinci en büyük kripto projesine olan ilginin neden bu kadar büyük ölçüde düştüğüne gelince, çeşitli nedenler olabilir. Bunlardan biri, aramaların yalnızca projeyi araştıran veya bununla ilgili haber güncellemelerini takip eden kişilerde oluşan farkındalık eksikliği olabilir.

Ayrıca, Ethereum İstanbul hard forku nedeniyle bir dizi sorunla karşı karşıya. Bazı raporlar, SSTORE’daki küçük değişikliklerin binlerce dapp’in başarısız olmasına neden olduğunu iddia ediyor. Aslında, başarısızlık oranları dört kattan fazla ve bu kesinlikle proje için iyi bir haber değil.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz