Bitcoin Şu Anda Satın Alma Bölgesinde Mi ?

Birçok yatırımcı Bitcoin’i (BTC) satın almak için en iyi zaman olduğuna inanıyor. Bununla birlikte trader piyasaya girmeye niyetli alıcıların acele etmesi gerektiğini iddia ediyor. Dave The Wave, bir Bitcoin fiyat grafiği yayınladı. Ona göre, grafikte sözde satın alma bölgesi olarak adlandırılan yeri çok hızlı bir fiyat artışı izliyor. Son kez, Bitcoin 162 gün boyunca bu bölgede kaldı. 2018’in Kasım ayından 2019’un Mayıs ayına kadar devam etti. Ayrıca trader, makro ölçekli piyasa eğilimleri nedeniyle, mevcut fiyatın önceki satın alma bölgesinin dışında olduğunu vurguladı.

binance

Çoğu trader Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen üçüncü Bitcoin blok ödülü yarılanmasının kripto paranın fiyatını çok yüksek seviyelere çıkaracağını düşünüyor. Bunlardan biri stock to flow modelinin yaratıcısı Plan B, 2020 yarılanma olayından hemen sonra Bitcoin kıtlığının altınınkine yaklaşacağını bir kez daha hatırlattı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz