Binance’a 167 Fiat Para Desteği Getirecek Paxful Anlaşması Duyuruldu

Popüler kripto para borsası Binance, kişiden kişiye (P2P) kripto para alım satım platformu Paxful ile partnerlik açıklaması yaptı.

Yapılan basın açıklamasına göre Binance Paxful’un web tabanlı “Virtual Bitcoin Kiosk” isimli sistemine entegre olacak ve Binance müşterileri Paxful kullanarak 167 fiat para birim üzerinden Bitcoin (BTC) ve çeşitli kripto paraları satın alabilecekler.

binance

Paxful CEO’su Ray Youssef yaptığı açıklamada; “Paxful bankaya erişimi olmayan kişiler için kurulmuştur. Gerçekleştirdiğimiz Binance entegrasyonu ile geleneksel finans servislerine erişimi olmayan kullanıcıların sonunda kripto para borsalarına erişip Bitcoin ve diğer kripto para satın alabilmelerini sağlama görevini yerine getirmiş bulunuyoruz” dedi.

Bu anlaşmanın özellikle banka ve borsalara erişimin sınırlı olduğu Afrika ülkelerinin sisteme dahil olabilmesi açısından önem arz ettiği belirtildi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz