AMD Blockchain Oyun Birliği’ne Katıldı

Amerika Birleşik Devletleri uluslararası BT şirketi Advanced Micro Devices (AMD) Blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasını sağlayan Blockchain Oyun Birliği‘ne katıldı. AMD, Blockchain tabanlı çevrimiçi oyun pazarını geliştirmek ve işletmek için Robot Cache ve ULTRA şirketleri ile ortaklık kurduğunu açıkladı. İş birliğinin amacı kullanıcıları için güvenli satın alım seçenekleri ve dağıtım kanalları oluşturmaktır. Ayrıca bu iki şirket, AMD’nin grafik kartlarını ve işlemci teknolojisini entegre edecek.

Son zamanlarda Blockchain teknolojisi oyun sektöründe fazlasıyla kullanılmaya başlandı. Yakın zamanda yayınladığımız haberde, dünyaca ünlü motor sporu Formula 1, Blockchain tabanlı F1 Delta Time Game’in geliştirmesine başladı. Ek olarak bu ayın başında bildirdiğimiz habere göre, Microsoft 1980’lerin en çok satan gamebook’una dayanan bir Blockchain Kart oyunu çıkarmaya hazırlanıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz