1 Bitcoin Emekli Olmanızı Sağlar Mı ?

Son zamanlarda birçok analist gençleri mevcut piyasa düşüşünden yararlanarak Bitcoin almaya teşvik ediyor. Geçtiğimiz kırk yıl boyunca gelişmiş ülkelerdeki emeklilik planları değişiklik gösterdi. Onlarca yıllık düşük enflasyon ve kısa süreli durgunluklar nedeniyle yatırımcılar emeklilik planlarında çeşitli varlıklara yöneldiler.  Özellikle son zamanlarda yaşanan ekonomik sorunlar sebebiyle gençlerin emeklilikleri için Bitcoin gibi dijital varlıklara yöneldikleri görülmekte. Cameron Winklevoss, Mike Novogratz ve Tim Draper gibi sektörün ünlü isimleri gençlerin Bitcoin’i tercih ettiklerinin farkında.

Mevcut ekonomik kriz nedeniyle Bitcoin’den potansiyel güvenli bir sığınak olduğu düşünülüyor. Bu nedenle 35 yaşın altındaki çalışanlar emeklilik planlarına Blockchain tabanlı varlıkları eklemeyi seçiyorlar. Analist Davincij15, Twitter hesabında emeklilik planları konusuna değindi. Tweet’inde “65 yaşında sadece 1 Bitcoin’e sahip olduğunuz sürece ihtiyacınız olandan daha fazlası sizin olacaktır.” dedi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz