Gate.io Kurumsal Hizmetler 2 Milyon Dolardan Fazla Teşvik Kampanyası Başlattı

0
1148
Geçtiğimiz aylarda Gate.io Kurumsal Hizmetler, piyasa yapıcılara, VIP müşterilere, brokerlere ve diğer tüm kurumsal yatırımcılara indirimler ve teşvikler sunmayı amaçlayan iki büyük girişim başlattı. Gate.io, dünya çapında milyonlarca kişiye dokuz yıllık güvenli ve istikrarlı hizmetle desteklenen önde gelen kripto para borsalarından biridir. Borsa, önde gelen borsalar arasında en geniş kripto para birimi seçimini sunar ve günlük hacimde ilk 10 arasında yer almaktadır. Ayrıca, kurumsal kolu olan Gate Institutional, ayı piyasası sırasında sektörün bir adım önünde olmak için çeşitli programlar başlatarak büyük oyuncular için üst düzey yatırım yolları sunuyor. Mevcut ayı piyasasından bağımsız olarak, Gate.io tekliflerini geliştirmeye devam ediyor.

Rakipsiz kurumsal hizmetler
Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan Gate Institutional, güçlü ilişkiler kurarak, her müşterinin stratejilerini en iyi şekilde geliştirmesine, riskleri yönetmesine ve yüksek likiditeye erişmesine yardımcı olarak müşterilerini ilk sıraya koyar. Gate Corporate aracılığıyla müşteriler, yüksek frekanslı ve düşük gecikme süreli sunucu barındırma, VIP ve MM katman sistemi aracılığıyla indirimlere erişim, 100 kata kadar kaldıraç ve güvenli finansman ve kredilerden yararlanabilir. Ek olarak, müşterilere Gate.io’nun başlangıcından bu yana dünya çapında aktif düzenleyici ekiplerin yanı sıra sıfır varlık tavizi ile kapsamlı ve endüstri lideri güvenlik ve uyumluluk sağlanır.
Ücretsiz indirim katmanı yükseltmeleri
En iyi kurumsal hizmeti sunma taahhüdünü sergileyen Gate.io, rekabetçi kademeli indirimler sunmak için VIP Shuttle kampanyasını başlattı. Ek olarak, işlem geçmişlerini başka bir değişim platformundan gönderen müşterilere, Gate.io’nun indirimli VIP seviye sisteminde anında yükseltme teklif edilecektir. Son 30 gün içinde, bir müşterinin başka bir borsadaki aylık işlem hacmi 20 milyon dolardan fazlaysa, Gate.io, hacme karşılık gelen bir VIP katmanı ve bir sonraki katmana otomatik bir artış sunacak. Örneğin, başka bir borsada 110 milyon dolarlık işlem hacmine sahip müşteriler Gate.io’da VIP10 almaya hak kazanır, ancak bu kampanya aracılığıyla 60 gün boyunca otomatik olarak VIP11’e yükseltilirler. Katılmak için yeni müşterilerin 30 Aralık 2022’den önce başka bir borsadan işlem hacmi kanıtı sunması gerekir. Kampanya aynı zamanda Gate.io’nun yeni Piyasa Yapıcı Programı ve kendi başına piyasa yapıcılar için bir dizi avantaj ve teşvik içeren MM katman sistemi için de geçerlidir.
2 milyon dolara kadar ödül
Piyasa yapıcılara sunduğu teklifleri genişleten Gate.io, kısa süre önce, milyonlarca ödül, faizsiz kredi ve artırılmış indirimler sunan aylık bir yarışmanın yanı sıra Piyasa Yapıcı Programını başlattı.
Aylık 20 milyon $ veya daha fazla spot işlem hacmine sahip müşterilere, VIP14 seviye seviyesine karşılık gelen MM1 ile yeni bir MM seviye sistemine erişim verilecektir. Ek olarak, diğer borsalardaki Piyasa Yapıcılar, bir sonraki MM katman düzeyine otomatik yükseltme uygulayabilir ve alabilir. Program, belirli bir çiftler listesindeki aylık işlem performansına dayalı olarak spot piyasada mevcuttur ve sırasıyla %0.01 ve %0.02 spot ve vadeli işlemlerde indirimler sunar.
Her ay Piyasa Yapıcı Programına katılan müşteriler performansa göre değerlendirilecek ve derecelendirilecektir. Buna ek olarak, her müşteri otomatik olarak MM ve VIP kademe bonusları, 2 milyon dolara kadar ödül havuzu, maksimum kredi artışları veya 10 milyon dolara kadar faizsiz krediler ve özel bir indirim sunan Spot Market Maker Yarışmasına katılır. hesap yönetimi hizmeti talep edin. Yarışma, bu aydan itibaren üç ayda bir gerçekleştirilecek.

Piyasadaki düşüş sırasında önde olmak
Gate.io, bu kampanyalar ve programlar aracılığıyla, kurumsal yatırımcıların direnmesi zor olacak teşvikler ve ikramiyeler ortaya koymakta ve piyasadaki büyük oyuncular için cazip teşvikler sağlamak için rekabeti gözetmektedir. Borsa bunu mevcut piyasa koşulları ışığında yapıyor ve sektörün en kapsamlı ve güvenli ticaret hizmetlerinden bazılarını sunma konusundaki uzun vadeli geçmişini ilerletmeyi hedeflemektedir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz