Binance CEO’su : Çin’i Blockchain’de Geçmek Zor Olacak

Kripto para borsası Binance‘in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, 15 Kasım tarihinde verdiği bir röportajda Çin Cumhurbaşkanının Blockchain ile ilgili aldığı kararın küresel etkisine değindi.

Ekim ayında Cumhurbaşkanı Xi Jinping sektörel değişim amacıyla Blockchain teknolojisinin hızlandırılması gerektiğini söylemişti.

binance

Bugün ise, sektörde isminin baş harfleriyle “CZ” olarak anılan Zhao, Cumhurbaşkanının bu çağrısı için, “Çin teknoloji konusunda çok üst seviye bir ülke ve bu nedenle kısa bir zaman içerisinde dünyadaki diğer ülkeleri hızlı bir şekilde geçeceğine eminim, ” dedi.

2017’de Çin’in kripto borsaları ülkeden çıkarmak istemesi üzerine, Binance firmasının merkezini Malta’ya taşımak zorunda kalmasından dolayı, Binance’in Çin stratejisi hakkında soru yöneltildiğinde, CZ bu soruya temkinli yaklaştı. ” Blockchain alanındaki gelişmelerden haberdar olmak ve mümkün olduğunca yardımcı olmak istiyoruz,” dedi.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz