Youtube, Kripto Canlı Yayınını Kesti

Kripto Youtuber Sunny Decree, canlı yayınının YouTube tarafından yarıda kesildiğini ve Youtube platformunun videosunu ‘zararlı ve tehlikeli politikasını’ ihlal ettiği gerekçesiyle kestiğini belirtti. Bilindiği üzere Youtube platformu ile kripto sektörü arasında uzun zaman süren büyük bir çatışma var. Youtube çeşitli zamanlarda kripto sektörü ile ilgili bilgi paylaşan video sahiplerinin kanalına uygulama politikalarına karşı olduğu gerekçesiyle kısıtlama getiriyor.

Özellikle Aralık 2019’da Youtube’daki birkaç önemli kripto para kanalı bazı videolarının platform tarafından kaldırıldığınını duyurdu. Gelen tepkiler üzerine platform silinen videoları geri yükledi.  Son olarak da Sunny Decree isimli Youtuber’ın en son canlı yayını durduruldu. İngilizce olarak yayınladığı canlı yayının durdurulması üzerine Youtuber almanca videolar yayınladı ancak platform almanca videolar yüklediği kanalına da bir haftalık kısıtlama getirdi. Sunny Decree 5 Eylül’de yayınladığı tweet’inde canlı yayın videosunun durdurulduğunu ve bir uyarı yazısı aldığını duyurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz