Youtube Bir Kripto Para Kanalını Daha Kapattı

Kripto para haberleri odaklı web sitesi Bitcoin.com‘un Youtube hesabı kapatıldı. Youtube hesabı kapatma gerekçesi olarak Bitcoin.com’un “YouTube Kullanım Koşulları”nı ihlal ettiğini belirtti. Bunun üzerine Bitcoin.com yöneticisi sektörün ünlü ismi Roger Ver Reddit üzerinden açıklama yaptı ve resmi Youtube hesaplarının hiçbir sebep olmadan kapatıldığını söyledi. Bununla birlikte Ver, Youtube’un sosyal medya manipülasyonu ve sansür aracı olduğunu belirtti bu nedenle Youtube’a benzer Ibry.tv, Dtube ve BitChute gibi diğer seçenekleri değerlendireceğini dile getirdi. Bu seçenekler hakkında çok fazla bir fikir sahibi olmadığını söyleyen Ver, kripto topluluğundan yardım istedi.

Uzun süredir Youtube ve kripto para sektörü arasında büyük bir savaş yaşanıyor. 2019 yılının sonlarında kripto para ile ilgili videoların silinmesinin ardından birçok hesap ya askıya alında ya da Youtube tarafından silindi. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz