Tim Draper: Bitcoin 250.000 Dolar Olmazsa Çiğ Yumurta Yerim

Girişimci Tim Draper, daha önce de söylediği büyük Bitcoin tahminini sürdürdü. Draper hatırlayacağınız üzere 2019 yılının son ayında Bitcoin’in 2022 sonunda veya 2023’ün başında 250.000 dolar olacağını söylemeye başladı. Bu tahmini söylemesinin üzerinden aylar geçmesine rağmen Draper hala bu sözünün arkasında. 12 Mart tarihinde yaşanan piyasa çöküşünden sonra bile birçok analistin aksine büyük fiyat tahmininde ısrarcı.

Virtual Blockchain Week etkinliğinde konuşan ünlü girişimci bu tahmininin gerçekleşeceğinden emin olduğunu söyledi. Draper “Yanılırsam çiğ yumurta yerim” dedi. Bununla birlikte, Draper tahmininden bu kadar emin olmasının nedenini de açıkladı. Draper’a göre, ABD hükümetinin büyük teşvik paketi doların değerini düşürecek bu da insanların kripto paralara yönelmesine sebep olacak. Ayrıca Draper Bitcoin’in bu zaman dilimi içinde dünya çapında büyük ölçüde kabul görmesini bekliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz