Tim Draper Bitcoin Tahminini Yineledi: 250.000 Dolar Kesin Gelecek!

Meşhur yatırımcı Tim Draper önceki tahminlerinde Bitcoin’in 2020 yılında 250.000$ olacağını söylemişti. Draper bu tahminini daha da detaylandırdı.

Draper 2014 yılında “Bitcoin üç yıl içerisinde en az 10.000$ olacak” diyerek BTC’nin 20.000 dolara giden yükselişini öngörmüştü. Draper bu seferki tahmininde kendinden çok daha emin olduğunu belirtti.

binance

“Bitcoin’in 2020’de veya en geç 2021 ilk çeyreğinde 250.000 Dolar olacağı konusunda, 31 Aralık için tahmin ettiğim fiyat olan 8500$’dan çok daha eminim”

İlginç olan Draper bu tahmini Bitcoin’in yarılanmasına göre yapmadığını söylüyor. Stock-to-flow endeksine göre değil tamamen Bitcoin’in dünyada kullanımının artıp yaygın bir altyapı haline geleceğine yönelik bir tahminde bulunduğunu belirtti.

“Benim tahminim Bitcoin’in bir para birimi olarak dünyadaki ekonomi pazarının %5′ini oluşturacağı üzerine kurulu”.

Bir yatırım tüyosu da veren Draper, inovasyonu sevdiği için hard forkları desteklediğini ve Bitcoin Cash‘i çok beğendiğini söyledi. BCH için arkasında çok parlak kişilerin çalıştığını belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz