Shiff Pompliano’nun CNN Röportajını Yorumladı

Tanınmış BTC eleştirmeni ve Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Anthony Pompliano’nun CNN ile yaptığı röportaja yorum yaptı. Schiff Bitcoin’in güvenli bir sığınak olmadığını belirtti. Buna ek olarak, bu yıl Bitcoin tekliflerinin altından daha yüksek seviyelere yükselmesinin kesinlikle bir anlamı olmadığı da dile getirdi. CNN ile yaptığı röportajda, Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin’in başka herhangi bir varlık ile korele olmadığını belirtti. Bunun üzerine Schiff Pompliano’nun artık BTC’ye güvenli bir liman olarak bakmadığını dile getirdi.

binance

Ayrıca Schiff, Bitcoin’in bu yıl şimdiye kadar altından daha fazla olmasına rağmen BTC’nin altından daha iyi olduğunu belirtti. Shiff’in Bitcoin’i kötülemesi üzerine Pompliano Bitcoin’i savundu. Pompliano’ya göre, bu yıl şimdiye kadar, Bitcoin % 10 büyüdü ve son on iki ayda % 150 artış gösterdi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz