SEC Ripple Davasına Başka Şahitler Eklemek İstiyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) aylardır devam eden Ripple davasında birkaç şahit daha eklemek için mahkemenin iznini istedi. SEC, Yargıç Sarah Netburn’den eski Ripple CFO’su Ron Will ve eski Xpring kıdemli başkan yardımcısı Ethan Beard da dahil olmak üzere beş tanığın daha şahit olarak mahkemeye çıkmasını istedi. Bir şirket temsilcisi de ifadelerindeki boşlukları kapatmakla görevlendirilecek. Şu an itibariyle, on mevcut ve eski Ripple çalışanı çeşitli konularda ifade vermeye hazır durumda. Ancak SEC Ripple’ın ifade sayısını artırması gerektiğini düşünüyor. Ayrıca SEC, kurumun tüm ilgili dahili ve harici belgeleri elde edebilmesi için beş ek kişinin belgelerini almak istiyor.

Aralık ayında SEC Ripple şirketine kayıtsız menkul kıymet satmaktan dava açtı. Devam eden mahkemede son olarak Ripple, SEC’in yabancı menkul kıymet düzenleyicilerine Mutabakat Muhtırası (MoU) talepleri göndermesini durdurmayı talep etti ancak Yargıç Sarah Netburn Ripple’ın bu talebini reddetti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz