Popüler Kripto Analistine Göre Bitcoin Haziranda 16 Bin Dolara Yükselecek

Bitcoin’in son zamanlardaki dalgalanmaları nedeniyle kripto para analistleri ve trader’larının da görüşleri değişmeye başladı. Uzun vadeli tahminlere göre Haziran ayından önce Bitcoin fiyatı yeni CME BTC vadeli işlemler açığı nedeniyle artacak hatta Haziran ayına gelindiğinde 16.000 dolara yükselecek.

Kripto trader ‘CryptoWolf’ Haziran 2020’ye kadar Bitcoin’in 16.000 dolara yükseleceğine inanıyor. Analist’e göre bu durum Bitcoin ödül yarılanmasından hemen sonra gerçekleşecek. Yarılanma gerçekleştikten sonra, madencilerin Bitcoin ağındaki işlemleri doğrulamak için aldıkları ödüller yarı yarıya azalacak. Bitcoin yatırımcılarının çoğunluğu, Bitcoin’in azalmasından dolayı, BTC fiyatının çok yüksek seviyelere çıkacağını düşünüyor.

binance

Ayrıca Bitcoin ödül yarılanmasından yaklaşık bir veya iki sene sonra Tim Draper Bitcoin’in 250.000 dolara çıkacağını, John McAfee ise 1 milyon dolara çıkacağını söylemişti. Ancak McAffe daha sonra yaptığı açıklamada bu iddiasından geri adım atmıştı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz