PayPal şirketi Paxos İle İş Birliği Yapacak

Dijital ödeme devi PayPal’ın kripto para sektöründen Paxos ile yeni bir iş birliği kurduğu bildirildi. Bu sayede PayPal şirketi kripto para birimi alım-satımını kolaylaştırmayı planlıyor. Bilindiği üzere yaklaşık bir ay önce Coindesk raporunda PayPal şirketinin kripto para sektörüne gireceğinden bahsedildi. Bunun üzerine geçtiğimiz hafta PayPal şirketi kripto para alım satımına başlayacakları iddialarını kabul etti. Şimdi ise şirket Paxos ile ortaklık kurarak bu süreci hızlandırmak istiyor.

Sektörel haber ajansı Coindesk 20 Temmuz’da PayPal ile Paxos şirketleri arasındaki ortaklığı duyurdu. Ancak hala PayPal şirketinin hangi kripto paraları listeleyeceği belirsiz. Bununla birlikte Coindesk raporu 15 Temmuz’da Paxos’un diğer firmaların kripto ticareti işlevlerini entegre etmesini sağlayan bir kripto aracılık başlattığını açıkladı. Coindesk’e göre, PayPal şirketi bu yeni hizmeti kripto ticaret özelliklerini sunmak için kullanacak.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz