Günün Bombası! PayPal Kullanıcılarının Kripto Alım Satımına İzin Verecek

Yakın zamanda yayınlanan bir CoinDesk raporuna göre,dünyanın en büyük dijital ödeme hizmetleri firmalarından olan PayPal ve Venmo kripto para sektörüne giriyor. İki şirket kullanıcılarının dijital varlıkları alım satımına izin vermek üzere. Halihazırda 365 milyon kullanıcıya sahip olan Paypal’ın böyle bi hamle yapması gözleri tekrar Bitcoin‘e çevirirken BTC fiyatı yükselmeye başladı.

Makalede iki şirketin kullanıcılarının kripto para alım satımına izin vereceği haberi ile birlikte kripto depolamak için yeni dahili bir cüzdan geliştirecekleri de bildirildi. Ancak yayınlanan makalede PayPal ve Venmo’nun kullanıcılarına hangi kripto paraları sunacağı henüz belirtilmedi.

binance

Paypal uzun süredir blockchain alanında çalışan kişileri işe aldığı bir blockchain araştırma grubu kurmuştu. Bir dönem Facebook’un Librasına katılma kararı alıp daha sonra Libra’dan ayrılan Paypal blockchain üzerine çalışmalara devam edeceklerini bildirmişti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz