Novogratz: Bitcoin Bir Yatırım Olarak Daha Az Riskli Hale Geldi

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter hesabından yayınladığı açıklamada lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) eskiye kıyasla yatırım olarak daha az riskli hale geldiğini belirtti. CEO, yatırımcıların seneler önce ilk ortaya çıktığında Bitcoin’e para yatırmakta tereddüd ettiklerini ancak şimdilerde bu riskin oldukça azaldığını dile getirdi. Bitcoin’in hiç olmadığı kadar kolay bir bahis olduğunu ifade eden Novogratz, artık varlığı satın almanın çok daha az riskli olduğunu söyledi. Bununla birlikte Real Vision’dan Raoul Pal da Novogratz’ın bu görüşüne katıldığını belirtti.

binance

Bu arada geçtiğimiz günlerde Novogratz, önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin’in işlem para birimi olarak kullanılmayacağını belirtti. Önümüzdeki beş senede Bitcoin’in daha fazla insanın portföyüne gireceğini belirten Novogratz, Bitcoin’in daha da popüler hale geleceğini ifade etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz