Mike Novogratz 5 Yıllık Bitcoin Beklentisini Açıkladı

Bloomberg’e konuşan milyarder yatırımcı Mike Novogratz, önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin’in (BTC) işlem para birimi olarak kullanılmayacağını belirtti. Bunun yerine Novogratz Bitcoin’in dijital altın olarak kullanılmaya devam edeceğini dile getirdi. Ayrıca Novogratz Bitcoin’in orta vadede bir para birimi olarak kullanılmamasının, varlık için olumsuz bir anlamı olmadığını belirtti. Önümüzdeki beş senede Bitcoin’in daha fazla insanın portföyüne gireceğini belirten Novogratz, Bitcoin’in daha da popüler hale geleceğini ifade etti.

Bitcoin, orta vadede yaygın olarak kullanılan bir para birimi olarak kullanılmayabilir. Ancak, BTC’nin bir değer deposu olarak algılanması, ana akım farkındalığa ve benimsemeye ulaşmak için yeterince güçlü. Milyarder Wall Street yatırımcısı Paul Tudor Jones’un Bitcoin satın alması ile birlikte lider kripto para birimini enflasyona karşı en iyi varlık olarak nitelendirdi. Bununla birlikte bu sene birçok kurum Bitcoin’e yöneldi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz