Kripto Analistlerinden Bitcoin Yorumları

19 Mart’ta, Bitcoin 5.500 dolarlık alandan 6.200 dolara yükselerek % 20 civarında değer kazandı. Bugün ise 6.800 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte birçok kripto para analisti lider kripto para ile ilgili düşüncelerini paylaşmaya başladı. Örneğin trader Joel Kruger, Twitter sayfasında, küresel pazar kargaşası devam ederken Bitcoin’in son derece iyi performans gösterdiğini belirtti. Geçen hafta yaşanan Bitcoin fiyat çöküşünün BTC için büyük bir stres testi olduğunu ve bu testi geçtiğini söyledi.

binance

Ayrıca ‘WhalePanda’ olarak bilinen yatırımcı Bitcoin’in son hareketi hakkında yorum yaptı. Yatırımcı mevcut finansal krizde hisse senetlerinin oldukça değişken hale geldiğinden bahsetti ve kripto trader’larının düzenli pazarlarda çalışanlara göre büyük bir avantajı olduğuna dikkat çekti.

Bununla birlikte teknik analist ‘CryptoDude’ Bitcoin’in çok değişken olduğunu belirtti. Analiste göre bu durum Bitcoin’in altın ve S&P 500’den çok daha büyük bir ölçekte yukarı ve aşağı gitmesini sağlıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz