Goldman Sachs CEO’su Kripto Sektörü İçin Büyük Bir Evrim Beklediğini Açıkladı

Büyük ABD bankası Goldman Sachs, kullanıcılarının kripto para talebinde bulunduklarını belirtti. 6 Nisan’da CNBC’nin “Squawk Box” programına katılan Goldman Sachs CEO’su David Solomon, kripto sektörünün geliştiğini belirtti ve önümüzdeki yıllarda dijital para alanında “büyük bir evrim” gerçekleşeceğini tahmin etti. CEO Solomon, kripto paralar için önemli regülasyon kısıtlamaları olmasına rağmen kullanıcıları için kripto para hizmeti vermek istediklerini ve bunun için çalıştıklarını duyurdu.

Solomon, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda, onlara destek olacaklarını ifade etti. Bununla birlikte Solomon, bankasının dijital para birimlerini “proaktif bir şekilde” düşündüğünü söyledi. Bu arada Mart ayı sonunda bankacılık devi Goldman Sachs yüksek net değerli kullanıcılarına Bitcoin ve diğer dijital varlıklar için ilk yatırım tekliflerini sunmayı hedefledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz