Goldman Sachs Kullanıcılarına Bitcoin Sunmayı Planlıyor

Goldman Sachs
Goldman Sachs

31 Mart tarihinde yayınlanan bir CNBC raporuna göre, Goldman Sachs kullanıcılarına Bitcoin ve diğer dijital varlıkları sunmayı hedefliyor. Bankacılık devi Goldman Sachs yüksek net değerli kullanıcılarına Bitcoin ve diğer dijital varlıklar için ilk yatırım tekliflerini sunmayı hedefledi. CNBC, bankanın bu hizmeti 2021 yılının ikinci çeyreğinde sunmayı planladığını bildirdi. Goldman Sachs’ın özel servet yönetimi bölümünün başkanı Mary Rich, banka kullanıcılarının kripto para sınıfına dahil olmaya istekli olduklarını dile getirdi. Rich bankanın BTC ve diğer kripto varlıklarına tam ölçekli bir yatırım sunmayı planladığını paylaştı.

Goldman Sachs bu kripto para hizmetiyle Morgan Stanley’in izinden gidiyor gibi görünüyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Morgan Stanley, en yüksek net değere sahip kullanıcılarının bakiyelerinin %2.5’i kadar Bitcoin’e yatırım yapmalarına olanak sağladı. Morgan Stanley’nin bu hizmeti Nisan ayında faaliyete başlayacak.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz