Ethereum Yükselişe Geçti

Ethereum
Ethereum

Büyük kripto para birimleri için piyasa duyarlılığını ölçmek için popüler bir araç olan Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi, Ethereum için “açgözlülük” gösterdi. ETH piyasasındaki duyarlılık “açgözlülüğe” dönüştüğü için, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, bugün 3.542 dolardan 3.623 dolara yükselerek %7,42 artış gösterdi. CoinMarketCap’e göre Ethereum şimdilerde 3.581 dolara yükseldi.

1 Ağustos’ta, Endeks 58’i göstererek “açgözlülük” bölgesindeyken, Ethereum’un yerel kripto para birimi yükselmeyi ve Haziran ortasından bu yana en yüksek fiyat olan 2.600 dolar seviyesini geçmeyi başardı. Bununla birlikte, o zamanlar, topluluk, Ethereum Londra hard fork’u sayesinde değer kazandı. Bugün erken saatlerde, şimdiye kadar 500.000 ETH ücretin yakıldığı bildirildi. Yakma mekanizması, EIP-1559 yükseltmesiyle birlikte tanıtıldı ve ETH’yi daha deflasyonist hale getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEl Salvador Bitcoin’den 4 Milyon Dolar Kâr Elde Etti
Sonraki İçerikShiba Inu Yüzde 40 Toparlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz