500 Bin ETH Yakıldı

Ethereum
Ethereum

Etherchain web sitesine göre Ethereum ağında yarım milyon Ethereum yakıldı. Mevcut Ethereum fiyatında yakılan miktar 1,7 milyar dolara eşittir.

EIP-1559 güncellemesi ile Ethereum ağına ücret yakma mekanizması uygulandı. Ağustos ayından bu yana, daha önce madencileri geçiş işlemleri için ödüllendirmek için kullanılan madenci ücreti, temel ücret olarak değiştirildi. Şimdi, madencilere ödül bahşiş olarak sunulurken, taban ücret yanıyor. Ethereum ağında her gün artan sayıda işlemle birlikte daha fazla coin yakılıyor, bu da Ethereum’u aşamalı olarak dağıtılandan daha fazla yakılan deflasyonist bir varlık haline getiriyor. Ağda bulunan coin sayısı, mevcut ücret yakma mekanizması ile sürekli azalırken, Ethereum’un fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor. Sürekli azalan arz ve hızla artan talep ile traderlar ve yatırımcılar, fiyat artışı beklerken bir varlık biriktirme eğilimindedir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum Ağ Büyümesi Büyük Bir Artış Gösteriyor
Sonraki İçerikBitcoin 57 Bin Dolara Yükseldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz