Elon Musk Kripto Borsalarını Hedef Aldı

Elon Musk
Elon Musk

Binance CEO’su Changpeng Zhao ile kısa bir tartışmanın ardından Tesla CEO’su Elon Musk, kripto borsalarını hedef aldı. Hatırlayacağınız üzere dün Elon Musk’ın Binance’in Dogecoin’i uygun şekilde çekilmesini sağlayamamasıyla ilgili en son tweeti, borsa CEO’sunun Tesla’nın 12.000’den fazla aracın geri çağrılmasına yol açan yazılım sorununu gündeme getirdiği bir tartışma başlattı. 

Bunun üzerine yakın tarihli bir tweet’te, milyarder Elon Musk Dogecoin sahiplerinin kendi özel anahtarlarını kontrol etmesi için merkezi ticaret platformlarından para çekilmesinden yana olduğunu söyledi. Musk, “not your keys, not your crypto” düşüncesini daha önce de desteklemişti. Şubat ayında, kullanıcıların fonlarını kontrol etmesine izin vermeyen herhangi bir kripto para cüzdanından “ne pahasına olursa olsun kaçınılması” gerektiğini tweetledi. O zamanlar Musk ayrıca, 2014’teki yıkıcı saldırıda 850.000 BTC kaybeden, şu anda feshedilmiş kripto para borsası Mt. Gox hakkında bir tweet yayınladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz