Binance CEO’su CZ, Elon Musk’a Cevap Verdi

CZ
CZ

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Binance’in Dogecoin’i uygun şekilde çekilmesini sağlayamamasıyla ilgili en son tweeti, borsa CEO’sunun Tesla’nın 12.000’den fazla aracın geri çağrılmasına yol açan yazılım sorununu gündeme getirdiği bir tartışma başlattı. Ekim ayında Tesla araçlarında ortaya çıkan sorun, güvenlik geri çağırmasına neden olan bir iletişim hatasıydı. Guardian’a göre, teknik sorun yanlış bir ön çarpışma uyarısına ve hatta acil durum fren sisteminin etkinleştirilmesine yol açabilirdi. Binance’in hesabı ayrıca Elon Musk’ın eleştirisine mevcut durumun “sinir bozucu” olduğunu ve borsanın bunun üzerinde çalıştığını söyleyerek yanıt verdi.

binance

Twitter’daki Binance ileti dizisine göre, Doge para çekme işlemleriyle ilgili mevcut sorun, Dogecoin çekirdeğinin güncellenmesi sırasında ortaya çıkan ve eski işlemlerin 1.600’den fazla kullanıcıya yeniden gönderilmesine neden olan teknik sorunlara sıkı sıkıya bağlı. Sorunun yalnızca Binance’de görünmesinin nedeni, Doge cüzdanları için “farklı bir teknik kurulum” olmasıdır. Sorunu çözebilecek tek şey, cüzdanın tamamen yeniden oluşturulmasıdır. Ancak kripto topluluğu, borsa yetkilisinin cevabından memnun görünmüyor. Musk dahil olmak üzere çoğu Dogecoin topluluğu üyesi, borsa kullanıcılarının uzun bir süre bu tür sorunlar yaşamaması konusunda ısrar ediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz