CryptoPunk Zombie 3.9 Milyon Dolara Satıldı

CryptoPunks
CryptoPunks

Bugün, tek bir CryptoPunk Zombie, önde gelen bir NFT koleksiyoncusu olan Pranksy’ye 3,9 milyon dolara satıldı. Bu CryptoPunk NFT’leri arasındaki sekizinci en yüksek satış. Larva Labs’ta satılan en yüksek satış rekoru, bir Punk’ın o sırada 7,58 milyon dolar değerinde 4,2 bin ETH’ye sattığı 11 Mart’ta kırıldı. Bugün satılan NFT, projenin 10.000 avatar arasındaki 88 Zombie Punk’tan biridir. Satış, CryptoSlam’e göre CryptoPunk’ın günlük işlem hacminin üçte birinin biraz altında ve bugün satın alınan 14 kişiden biri.

Ancak, Punks’ın satışları düşüyor. Satışlar 22 Ağustos’ta 14 milyon dolardan 23 Ağustos’ta 134 milyon dolara yükseldi, ardından 25 Ağustos’ta 47 milyon dolara düştü. İkinci bir zirve, 28 Ağustos’ta işlem hacminin 195 milyon dolara yükselerek, şimdiye kadarki en yüksek seviyeye ulaştı. O zamandan beri, 1 Eylül’de 40 milyon dolara tek bir hamle dışında, satışlar günde yaklaşık 22 milyon dolara geriledi. Ağustos ayının sonunda NFT tahsil edilebilir CryptoPunks, ticaret hacminde 1 milyar dolara ulaşan ikinci proje olarak tarihi bir dönüm noktasına ulaştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikSolana CEO’su: Kripto Balon Değil
Sonraki İçerikÜnlü NBA Oyuncusu NFT Piyasasına Girdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz