Brad Garlinghouse: SEC Davasındaki İlerlememiz Konusunda İyi Hissediyorum

Brad Garlinghouse
Brad Garlinghouse

Fox Business ile konuşan Ripple CEO Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan yasal mücadelesi beşinci ayına uzanırken, şirketinin mahkemede kaydettiği ilerleme konusunda “gerçekten iyi” hissettiğini ifade etti. Bilindiği üzere Ripple şimdiye kadar hakim Sarah Netburn’ün zorlayıcı keşif önerisini kısmen kabul etmesiyle birkaç küçük yasal galibiyet elde etmeyi başardı.

Garlinghouse ayrıca açık kaynaklı bir teknoloji olarak XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’dan farklı olmadığı konusunda ısrar etti. Bununla birlikte Garlinghouse, önde gelen ödeme firmalardan BitPay’in XRP’yi desteklemesinin de token’ın menkul kıymet olmadığına dair örneklerden biri olduğunu belirtti. Bu ayın başlarında, SEC şikayetinde bireysel sanıklar olarak adlandırılan Garlinghouse ve Ripple kurucu ortağı Chris Larsen davayı reddetmek için ortak taleplerini sundular.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikNexon 100 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Satın Aldı
Sonraki İçerikElon Musk Tweet’inden Sonra Dogecoin Piyasa Değeri 3 Milyar Dolar Arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz