Blockchain Etkinlikleri Bir Bir Erteleniyor

Tüm dünyayı etkileyen korona virüs krizi devam ettiğinden dolayı kripto para ve Blockchain toplantıları erteleniyor. Japonya’daki en büyük Blockchain konferansı olan TEAMZ Blockchain Zirvesi 22-23 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak yeni yapılan bir açıklamaya göre toplantı 28 Eylül’e ertelendi.

Etkinliğin organizatörleri yaptıkları duyuru esnasında konuşmacılar, katılımcılar, ortaklar ve sponsorlar da dahil olmak üzere etkinliğe katılanların güvenliğinden endişe duyduklarını ve bu nedenle etkinliği ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı. Ayrıca Coinspeaker’ın 15 Mart tarihli raporuna göre zirvenin yeri, programı ve kurulumu aynı kalacak. Benzer şekilde ConsenSys bugün yaptığı açıklamada 7-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak Ethereal Summit etkinliğini sanal alana taşıdığını duyurdu. Bununla birlikte, 13 Mayıs’ta yapılması planlanan Dijital Varlık Zirvesi de ertelendi. Bununla birlikte 11-13 Mayıs’ta yapılması planlanan Consensus etkinliği sanal alana taşınacağı duyuruldu. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz