Blockchain Etkinlikleri Ya Sanal Ortama Geçiyor Ya Da Erteleniyor

Mayıs ayında gerçekleşecek New York Blockchain haftasındaki etkinlikler iptal edildi. Her yıl Manhattan’da düzenlenen Consensus, etkinliği kripto alanındaki en önemli olay olarak kabul ediliyor. New York Valisi Andrew Cuomo Perşembe günü yaptığı açıklamada, korona virüsün yayılması konusundaki endişeler nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.

Böylelikle başlangıçta 11-13 Mayıs’ta yapılması planlanan Consensus etkinliği sanal alana taşınacak. Coindesk CEO’su Kevin Worth ve Baş İçerik Sorumlusu Michael Casey’nin ortak bir duyurusuna göre, Consensus 2020 artık tüm dünyadan katılımcıların ücretsiz olarak çevrimiçi katılabileceği tamamen sanal bir deneyim olacak. Ayrıca etkinlik biletine sahip olanlara 60 gün içinde geri ödeme yapılacağını açıkladı.

binance

Benzer şekilde ConsenSys bugün yaptığı açıklamada 7-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak Ethereal Summit etkinliğini sanal alana taşıdığını duyurdu. Bununla birlikte, 13 Mayıs’ta yapılması planlanan Dijital Varlık Zirvesi de ertelendi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz