“Bitcoin Fiyatı 7.800 Dolara Yükselebilir” Analistlerden BTC Yorumları

Bitcoin geçtiğimiz gün FED’in kararı sonrası 6.000 dolarlık direnişi hızla aşmıştı. Bugün ise önündeki kritik 6800 dolar direncini aşmaya çalışıyor.  Yukarı yönlü bir hareket için 6800 doları kırması gerektiği düşünülen BTC’de yarın Death Cross oluşması bekleniyor. Bu da pek çok analisti bir süre daha fiyatların düşebileceği yönünde korkutuyor. Analist TraderSZ fiyatın 6900 üzerinde günlük kapatma yapmaması halinde  5850‘lere kadar sert geri çekilme yapabileceğini düşünüyor

binance

Trader ‘George’ da Bitcoin’in biraz daha yükselebileceği ve sonrasında yükseldiği kadar hızla düşebileceğinden bahsetti.

Öte yandan ünlü analist Michael van de Poppe, şu anda Bitcoin’in 6.800 – 6.950 dolar alanından çıkması gerektiğini belirtti. Analiste göre bu durumda fiyat hareketinin yükselme olasılığı var ve BTC 7.800 dolara kadar yükselebilir.Ancak, bu gerçekleşmezse, analist düşüş eğiliminde kalacağını ve 5.200 dolar ile 4.800 dolar arasında dalgalanacağını söylüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz