Bitcoin Cash BTC Karşısında Tarihinin En Düşük Seviyesinde

Popüler kripto para birimi Bitcoin Cash (BCH) Bitcoin karşısında tarihinin en düşük seviyesine geriledi. Şu an ki fiyat en yüksek seviyesi yani all time high seviyesine göre %95 daha aşağıda olan BCH zirveyi gördüğü dönemde 3,750$ gibi oldukça yüksek bir fiyata çıkmıştı.

Bitcoin Cash’in arkasında en büyük destek olan Roger Ver BCH için hala “Eninde sonunda Bitcoin’in market cap’ini geçecek” dese de bu söz yatırımcıda şimdilik bir karşılık bulmuş gözükmüyor. Ver, daha önce CNBC kanalına verdiği bir röportajda BCH’nin fiyat olarak 1000 kat büyüme potansiyeli olduğunu söylemişti.

binance

Önümüzdeki yıl yarılanma yaşayacak olan BCH ile ilgili ciddi yükselme beklentisi olsa da ABC ve SV olarak ikiye ayrıldığı hard fork döneminden BCH beri bir türlü yüz güldürmedi.  Fork sırasında karşı karşıya gelen iki tarafın da elinde diğerinin parasından ciddi miktarda olması ile ilgili bunun karşılıklı satış baskısı tehdidi yarattığı yorumları yapılmıştı.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz