22.550 Bitcoin Borsalardan Taşındı

Glassnode analitik ajansı tarafından sağlanan veriler, Pazartesi günü toplamda 22.550 Bitcoin’in kripto borsalarından taşındığını gösterdi. Tweet, Moskovski Capital’in CIO’su tarafından paylaşıldı. Borsalardan çekilen toplam Bitcoin miktarı, fiat para olarak 743.604.290 doları buldu. Aynı gün MicroStrategy, daha fazla BTC satın almak için 400 milyon dolar artırdığını duyurdu. Şirket, Bitcoin satın alabilmek için büyük borç teklifi sundu. Bu, şirketin bu yıl piyasa değerine göre en büyük kriptoyu satın almak için yaptığı ikinci bağış toplama hamlesi oldu. Şubat ayında, aynı amaç için hissedarlardan 1,05 milyar dolar çekmeyi başarmıştı.

Bu arada lider kripto para birimi 32 bin dolara geriledi. Bu büyük miktardaki BTC, büyük olasılıkla düşüşte satın alındı ​​ve soğuk depo cüzdanlarına çekildi. Grafik, çekilen Bitcoin miktarının bu yıl şimdiye kadarki en büyük olduğunu ortaya çıkardı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz